VENTURA ELVIS 80

114.600 ден

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H24535331 Категорија:
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Стакло

Водоотпорност

Пол

VENTURA ELVIS 80
VENTURA ELVIS 80
114.600 ден

1 на залиха