KHAKI NAVY SCUBA

45.000 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H82375161 Категорија:
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Водоотпорност

Пол

Механизам

KHAKI NAVY SCUBA
KHAKI NAVY SCUBA
45.000 ден