THE LONGINES HERITAGE

156.100 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.828.4.53.2 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол