ELEGANT COLLECTION

152.500 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.309.4.87.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Пол

Водоотпорност

Стакло