ELEGANT COLLECTION

123.500 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.309.4.12.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Дијаметар

Водоотпорност

Пол