CLASSIC DREAM

32.900 денари

CLASSIC DREAM/GR/A/STEEL/SILVER

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1294071103100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 100 g
Димензии 42 × 42 × 11,53 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол