CLASSIC DREAM

21.700 денари

CLASSIC DREAM/LR/Q/BICO/WHITE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1292102201300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 100 g
Димензии 28 × 28 × 7,1 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол