CLASSIC DREAM

16.400 ден

CLASSIC DREAM/GR/Q/BICO/BLACK DIAL

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0334102205301 Категорија: Таг
Тежина 100 g
Димензии 38 × 38 × 7,5 mm
Familie

Classic Dream

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол