T-RACE

71.600 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1154272705701 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Механизам

Стакло

Пол

Водоотпорност