FLAMINGO

31.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0942103311602 Категорија: Таг
Тежина 15 g
Димензии 20 × 20 × 7,1 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол