LE LOCLE

44.800 денари

LE LOCLE/GR/A/STEEL/SILVER DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0064071103300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 122 g
Димензии 39,3 × 39,3 × 9,75 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол