COUTURIER

37.300 денари

COUTURIER/BGR/CHRQ/STEEL/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0356171105100 Категорија: Таг
Тежина 182 g
Димензии 41 × 41 × 10,95 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол