SPIRIT

217.800 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.812.4.63.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност