HYDROCONQUEST

203.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.790.4.96.6 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол