SPEEDMASTER 57 40,5

636.700 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 33210415101001 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол