MASTER COLLECTION

134.400 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.257.4.78.3 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност