SPEEDMASTER 38

375.900 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 32430385002001 Категорија: Таг
Механизам

Материјал на ремче

Дијаметар

Стакло

Материјал на куќиште

Водоотпорност

Пол