АКОНТАЦИЈА ЗА УЧЕСТВО ВО АУКЦИЈА

8.600 денари

На учесниците кои нема да успеат да купат часовник на аукцијата, уплатените средства ќе им бидат вратени.

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: AUCTION001 Категорија:
АКОНТАЦИЈА ЗА УЧЕСТВО ВО АУКЦИЈА
8.600 денари

Нема на залиха

ayşenur göksu
ayşenur göksu
2023-10-30
Harika bir vitrin tasarımı, çok begendim.
Zoran Markov
Zoran Markov
2023-07-26
Good selection of watches. Higher than average prices
goran desovski
goran desovski
2023-07-07
fancy place
ema hristova
ema hristova
2022-09-03
Sekogash kupuvam nakit od tuka , mnogu se usluzlivi , garancija , zamena se shto treba ❤️
Jacob Taylor
Jacob Taylor
2022-07-26
Went there about 3 months ago. Staff was knowledgeable and a joy to chat with. Bought a few watches. Definitely coming back to grab another.
Kosta Dimkovski
Kosta Dimkovski
2022-05-30
Best place for timepieces in Skopje