SEAMASTER AQUA TERRA 34

444.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 22010342009001 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Материјал на куќиште

Стакло

Механизам

Пол

Водоотпорност