RHINOFEROCE

1.890 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: FBNP174 Категорија: Таг
Брендови: Flik Flak
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

,