DOLCEVITA

79.800 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L5.512.4.93.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол