PRX

25.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1374101109101 Категорија: Таг

Колекцијата Tissot PRX е повторно издание на симболичен дизајн развиен во 1978 година, комбинирајќи експертиза и безвременски стил.

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност