PRX

47.000 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1374071135100 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност