PRX

25.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1372101108100 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност