PRESENCE

93.200 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.905.4.11.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

PRESENCE

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол