DOLCEVITA

163.400 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L5.258.5.57.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

Longines DolceVita

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол