PR516 CHRONOGRAPH

32.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1494171105100 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност