PR100

19.100 ден

PR100/SLR/Q/BICO5N/WHITE MOP DIAL

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1010102211101 Категорија:
Тежина 71 g
Димензии 25 × 25 × 6.85 mm
Колекција

Familie

PR 100 Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Бел

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

PR100
PR100
19.100 ден

1 на залиха