MINI DOLCEVITA

112.600 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L5.200.4.75.9 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност