MASTER COLLECTION

246.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.673.4.61.2 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност