MASTER COLLECTION

174.300 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.257.4.87.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност