MASTER COLLECTION

207.000 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.409.4.87.0 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност