MASTER COLLECTION

243.300 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.773.4.92.0 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност