MASTER COLLECTION

106.000 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.128.4.78.3 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол