SPIRIT

185.100 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.820.4.53.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Механизам

Стакло

Водоотпорност

Пол