SPIRIT

312.200 ден

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.821.4.93.6 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Дијаметар

  Материјал на ремче

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Механизам

  Пол

  Водоотпорност