DOLCEVITA

116.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L5.512.4.59.2 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност