HYDROCONQUEST

123.500 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.781.4.76.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност