LA GRANDE CLASSIQUE

123.500 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.918.4.94.6 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Стакло

Водоотпорност

Пол

Механизам