LA GRANDE CLASSIQUE

123.500 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.918.4.94.2 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Механизам

Стакло

Пол

Водоотпорност