LA GRANDE CLASSIQUE

105.300 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.918.4.71.6 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Пол

Водоотпорност