LA GRANDE CLASSIQUE

79.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.209.4.11.6 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност