LA GRANDE CLASSIQUE

79.900 денари

Watch Longines La Grande Classique de Longines L4.755.4.71.6

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.755.4.71.6 Категорија: Таг
Familie

La Grande Classique de Longines

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол