LA GRANDE CLASSIQUE

101.700 денари

Watch Longines La Grande Classique de Longines L4.709.4.55.2

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.709.4.55.2 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

La Grande Classique de Longines

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол