KHAKI AVIATION X-WIND

86.800 денари

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H77775960 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Дијаметар

  Материјал на ремче

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Механизам

  Пол

  Водоотпорност