JAZZMASTER SKELETION

86.800 денари

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H42535780 Категорија: Таг
Брендови: Hamilton
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Дијаметар

  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Водоотпорност

  Пол