HYDROCONQUEST

119.800 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L3.782.4.06.9 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол