GOAL !

3.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FPSP064 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

,

Водоотпорност