FIRESTRUCK

2.700 денари

Development

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FBNP160 Категорија: Таг
Familie

STORY TIME

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,