SOLO DARK BLUE

3.700 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FCSP086 Категорија: Таг
Familie

POWER TIME PLASTIC

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,